этот материал доступен на русском

У мережу злили листування екс-глави КВУ та нардепа від БПП Черненка про зрив показу серіалу «Слуга народу-3»

16:29, 13 лютого 2019
Вибори 2019
1522 0
У мережу злили листування голови КВУ і нардепа БПП Черненка про зрив показу серіалу «Слуга народу-3»

Одним з фігурантів листування є абонент з номером телефону, який належить Черненку, при цьому, у надісланих з цього номера аудіоповідомленнях добре впізнаваний голос народного депутата (сам Черненко вже підтвердив УНІАН, що в аудіофайлі звучить саме його голос).

Другим учасником є невідомий, який дає зрозуміти, що він – з Адміністрації президента і наближена до Порошенка особа. За словами співрозмовника, стосовно серіалу «Слуга народу» він нібито отримує вказівки від якогось «1». За традицією, український політикум у спілкуванні між собою використовує термін «Перший», маючи на увазі президента України.

false
false

У процесі обговорення питання зриву виходу в ефір серіалу «Слуга народу-3» співрозмовники поділилися планами використовувати в цих цілях Центральну виборчу комісію і Нацраду з питань телебачення і радіомовлення. При цьому абонент з телефоном Черненка доповідає співрозмовнику: з якими чиновниками і яким чином він співпрацює для врегулювання питання. Також у листуванні обговорюється можливість взагалі «збити» серіал ще до виходу в ефір.

false
false
false

Крім того, з листування стає відомо про розпорядження другого фігуранта, що посилається на бажання «Першого», опублікувати новину на сайті Комітету виборців України, яку в подальшому було обіцяно «розігнати в ефірі». Подібна новина про намір Комітету виборців звернутися в ЦВК і до Нацради з питань телебачення і радіомовлення з приводу необхідності перевірки серіалу «Слуги народу-3» на предмет наявності передвиборної агітації в реальності дійсно була опублікована на сайті і фейсбук-сторінці КВУ в час, що збігається з обговоренням цієї новини в опублікованому листуванні.

Сам Олександр Черненко, коментуючи УНІАН цей компромат, підтвердив, що голос на викладених в інтернет записах належить йому, проте заявив, що листування є «фейком», і що в ньому використовувався «монтаж» його розмов з різними співрозмовниками.

«Я бачив, мені прислали... Я стверджую, що це абсолютно фейкове листування. Я дійсно не приховую свою позицію і вважаю, що трансляція серіалу «Слуга народу» є передвиборною агітацією і має бути оплачена з виборчого фонду», - заявив Черненко.

«Я сьогодні з багатьма юристами, своїми помічниками консультуюся з цього питання і не виключаю, що мій телефон прослуховується. Якесь листування з цього приводу я точно не вів і не веду, це повністю фейк. Хоча те, що нарізано мої розмови по телефону з різними людьми і скомпільовані - я цього не виключаю. Дійсно такі розмови були, але це на рівні медіа-юристів та інших фахівців», - туманно додав він.

«Мій Голос, це нарізані різні телефонні розмови», - уточнив Черненко.

При цьому народний депутат, відповідаючи на запитання про характер своєї співпраці з ЦВК щодо питання серіалу «Слуга народу-3», підтвердив інформацію листування, автентичність якої не визнає: зізнався УНІАН, що дійсно звертався в Центральну виборчу комісію з питання серіалу, уточнивши, що спілкувався з представника ЦВК «в якості народного депутата».

«Я спілкуюся з усіма, я половину складу ЦВК давно знаю, я з ним говорив, я не давав жодних вказівок. Я доносив свою думку, а ЦВК ухвалить рішення, вона ухвалить. От і все. Я спілкуюся з багатьма людьми», - сказав Черненко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter