этот материал доступен на русском

Кандидати від «Слуги народу» перемагають на всіх 13-ти округах по Києву – підрахунок штабу

20:01, 21 липня 2019
Вибори 2019
1437 0
фото УНІАН

Про це йдеться у заяві київського штабу партії, переданій УНІАН.

«Представники колишньої корумпованої влади всі свої сили кинули на боротьбу за київські округи, але за попередніми даними ми впевнено перемагаємо на всіх 13-ти округах по Києву. Люди висловили довіру київській Зекоманді і це вкрай важливо для нас», - наголосили автори заяви.

Як наголошують у штабі, весь час передвиборчої гонки опоненти кандидатів від «Слуги народу» використовували брудні прийоми та технології для того, щоб підвищити свої шанси на перемогу.

«По всій країні, а з особливим цинізмом у Києві не цураючись пильного нагляду громадськості та ЗМІ вони організовували масштабні мережі підкупу виборців, стеження за кандидатами, залякування, погрози та інші провокації. Ми їх не боялися та не боїмося. Сьогоднішній день показав хто є хто. Виборці дали свою оцінку старій системі на президентських виборах і зробили це ще раз сьогодні», - йдеться у заяві.

«Ми вдячні всім за підтримку в нашу спільну справу. Дякуємо вам за віру в те, що разом ми можемо повністю змінити стару систему. Стара влада спочатку обібрала людей до нитки, а потім намагалася купити їх за копійки для того, щоб зберегти свої корупційні схеми», - наголошується в заяві.

У київському штабі партії наголосили, що очікують на чесні і справедливі результати виборів.

«Тому ми не допустимо, щоб підсумки волевиявлення українських громадян були підтасовані. Ми захистимо голос кожного виборця. Ми будемо пильно слідкувати за подальшим підрахунком голосів, аби запобігти будь-яким спробам фальсифікацій», - наголошується в заяві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter