Богословська: без свідчень Путіна довести державну зраду Тимошенко неможливо

17:55, 10 квітня 2012
Новини ЄС
0 0

Переговори по газовим угодам проходили віч-на-віч

Брюссель. 10 квітня. УНІАН. Народний депутат України Інна Богословська вважає, що довести державну зраду колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році неможливо без свідчень Володимира Путіна, який на той момент був прем’єр-міністром Росії.

Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

“Фактично єдиним способом довести факт державної зради є отримати прямі свідчення пана Путіна”, - сказала депутат, яка очолювала Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з питань розслідування обставин підписання газових угод між НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром» щодо наявності ознак державної зради у сфері економічної безпеки України.

І.Богословська підкреслила, що переговори між Ю.Тимошенко та В.Путіним відбувалися віч-на-віч за зчиненими дверима.

“Я не думаю, що можливо порушити таку справу (про державну зраду проти Ю.Тимошенко – УНІАН)”, - додала депутат.

Як повідомляв УНІАН, 20 березня 2012 року парламент взяв до відома звіт ТСК ВР з питань розслідування обставин підписання газових угод між НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром» щодо наявності ознак державної зради у сфері економічної безпеки України.

У звіті сказано, що Верховна Рада бачить ознаки кримінальних злочинів і особисту залежність і зацікавленість колишнього глави уряду Ю.Тимошенко під час підписання газових угод з Росією в 2009 році.

Верховна Рада України відзначила, що 17-19 січня 2009 року під час проведення переговорів і підписання директив на укладання газових контрактів між НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром» прем`єр-міністр України Ю.Тимошенко приховала від суспільства і влади факти існування боргу її приватних компаній перед Міністерством оборони Російської Федерації в сумі 405 311 181 доларів США та існування в Російській Федерації кримінальної справи, за якою доведено її вину в неодноразовому наданні хабарів чиновникам Міністерства оборони Російської Федерації.

ВР вважає, що ці обставини безперечно свідчать про конфлікт інтересів й істотно вплинули на рішення прем`єр-міністра України на користь іноземної держави.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter