Якщо під час занять у дитини виявлені симптоми COVID-19, то для цього є чіткий алгоритм дій \ REUTERS

У Міністерстві охорони здоров'я (МОЗ) оприлюднили алгоритм дій вчителів і батьків у випадку виявлення симптомів COVID-19 у дитини під час навчання.

Читайте такожСOVID-19 набирає обертів в Україні: побито черговий коронавірусний "рекорд"Як передає кореспондент УНІАН, про алгоритм на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Якщо під час занять у дитини виявлені симптоми COVID-19, то для цього є чіткий алгоритм дій. На цю дитину треба надягти маску, відвести її в окреме приміщення, повідомити батьків, за потреби викликати "швидку" або мобільну бригаду, щоб провести тестування...", - сказав він.

За словами міністра, своєю чергою батьки мають повідомити про виявлені симптоми сімейного лікаря, який викличе бригаду медиків.

"Ця дитина потім відправляється або до лікарні, або на самоізоляцію", - пояснив Степанов.

За словами міністра, рішення про самоізоляцію інших осіб ухвалює лікар-епідеміолог після підтвердження випадку.

"Якщо підтверджено інфікування будь-якої дитини на COVID-19, то самоізоляції та ПЛР-тестуванню підлягають особи, які мали встановлений контакт та не використовували при цьому засоби індивідуального захисту. Це визначає лікар-епідеміолог під час епідеміологічного розслідування", - пояснив Степанов.

Новини по темі:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram