Суркіс розповів генсеку УЄФА про успіхи Харкова

12:23, 03 лютого 2009
0 0

«Я здивований і захоплений...»

Харків. 3 лютого. УНІАН. Президент Федерації Футболу України Григорій СУРКІС повідомив генеральному секретарю УЄФА Девіду ТЕЙЛОРУ, що реконструкцію стадіону «Металіст» у Харкові буде завершено на півроку раніше – цей об’єкт буде зданий в експлуатацію - не в липні 2010 року, як передбачено планом підготовки до Євро-2012, а в грудні 2009 року.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Харківської облдержадміністрації, ця інформація пролунала сьогодні під час робочої зустрічі голови облдержадміністрації Арсена АВАКОВА з представниками інспекційної групи УЄФА на чолі з Генеральним секретарем УЄФА Д. ТЕЙЛОРОМ.

Учасники зустрічі обговорили питання підготовки до проведення матчів фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року у місті Харкові.

У своєму виступі Г.СУРКІС особливо наголосив на конструктивній співпраці обласної та міської влади. «У питаннях підготовки до «Євро» харківська влада демонструє динаміку і є прикладом синхронності дій», - сказав Г.СУРКІС.

При цьому він зазначив, що «здивований і захоплений багато чим з того, що побачив і почув у Харкові». Г.СУРКІС повідомив Генерального секретаря УЄФА, що стадіон «Металіст» буде здано в експлуатацію не в липні 2010 року, а в грудні 2009 року.

В.КРАВЧЕНЕКО.    12.45.   3.02.08.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter