МВС знає, де будуть провокації

16:03, 27 вересня 2007
Харьків
0 0

Але не говорить, де

Київ. 27 вересня. УНІАН. Міністерство внутрішніх справ України має оперативну інформацію про підготовку в чотирьох регіонах провокацій під час парламентських виборів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні повідомив в.о. міністра внутрішніх справ Михайло КОРНІЄНКО, відповідаючи на питання журналістів у Києві.

«У нас є оперативна інформація, що готуються деякі провокації. Ми попередили 4 регіони (керівництво обласних управлінь МВС - УНІАН), у яких, за оперативною інформацією, можуть бути провокації», - сказав М.КОРНІЄНКО.

Він не уточнив, про які регіони йдеться, однак зауважив, що мова йде про створення штучних ситуацій – бійок, знищення бюлетенів, знищення урн з бюлетенями, залякування виборців, підкуп.

Також М.КОРНІЄНКО зазначив, що провокації готують різні політичні сили.

Водночас він висловив сподівання, що органам внутрішніх справ вдасться попередити ці протиправні дії.

У свою чергу, присутній під час спілкування М.КОРНІЄНКА з журналістами кандидат у народні депутати від СПУ Василь ЦУШКО заявив, що вчора на селекторній нараді керівництву регіональних управлінь МВС була дана жорстка команда «всіма методами» запобігати будь-яким провокаціям.

В.ЦУШКО запевнив, що ті, хто намагатиметься робити протиправні дії, «підуть в наручниках, а потім будемо розбиратися».

Також він зазначив, що до регіонів вже виїхали представники центрального апарату МВС, щоб координувати їхню роботу під час виборів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter