Вакарчук назвав своє політичне минуле "помилкою" / Фото Скріншот Instagram

Лідер рок-гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що його похід в політику є "помилкою". Співак в інтерв'ю "Українській правді" публічно перепросив за це перед фанами та запевнив, що більше ніколи не повернеться до подібної діяльності:

Думаю, що в свій час зробив велику помилку, коли недооцінив рівень надії людей на конкретну особистість у політиці. Я недооцінив, наскільки на мене як людину багато хто покладав великі надії. Я не усвідомлював, що мій підхід до політики, коли ти приходиш для того, щоб допомогти іншим людям себе проявити і стати тими, ким вони є, створити нове середовище, відрізняється від відчуття більшості людей, для яких потрібна конкретна людина, в яку вони хочуть уособлено вкласти свої мрії, бажання і решту.

За словами співака, коли він ухвалював рішення про політичне майбутнє, то не усвідомлював всієї відповідальності та надій, які на нього покладали українці. Вакарчук пояснив, що його поведінка була ненавмисною, і перепросив за це. Як стверджує музикант, його досі тривожить це рішення.

Відео дня

"Я цього недооцінив і хочу вибачитися перед усіма цими людьми. Тому що я певним чином їхні очікування, які вони на мене покладали, не справдив. Я це зробив абсолютно не зі зла. Моя помилка тоді була в тому, що я не усвідомив цього. Тому мені за це насправді дуже болісно всередині. Та хочу сказати чесно, що я все життя робив, роблю і буду робити на своєму місці все, що можу, щоб моя країна була сильною, чесною, справедливою", – додав Вакарчук.

Знаменитість підкреслив, що його місце в музиці. Саме вона дає йому відчуття гармонії та реалізації і, на додаток, дарує позитивні емоції людям.

Як відомо, Вакарчук у 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання та головою політичної партії "Голос". Крім того, він обіймав посаду члена Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Вже за рік, влітку 2020, депутат заявив, що йде з парламенту.

Нагадаємо, раніше Святослав Вакарчук показав рідкісне фото з мамою-красунею.

Вас також можуть зацікавити новини: