Сьогодні температура в Україні підніметься до + 15° / фото УНІАН

У неділю, 3 грудня, в Україні очікуються сильні температурні контрасти. На заході місцями вдень буде мороз, а на півдні повітря прогріється до +15°. При цьому опадів по країні стане менше: сніг і невеликі дощі залишаться лише місцями в західних і північних областях. Про це повідомляє Погода УНІАН.

На заході України буде похмуро, а стовпчики термометрів покажуть -1°...+3°, лише в Чернівецькій області повітря прогріється до +7°. Місцями сніжитиме.

Також похмура погода чекає й на жителів півночі України, де сьогодні очікується від +1° до +3°. Тут місцями можливі невеликі дощі.

Відео дня

На сході України буде мінлива хмарність. У Харківській області стовпчики термометрів покажуть +10°, а в Донецькій і Луганській повітря прогріється до +14°. Без опадів.

Сухо і трохи хмарно буде і в центральній частині України. Тут розкид температура буде від +5° у Вінницькій області до +12 - у Дніпропетровській. 

На півдні України традиційно буде найтепліше. Тут повітря розігріє практично до весняних показників +13°...+15°. Без опадів, лише невелика хмарність.

3 грудня опадів в Україні стане менше / фото УНІАН

Прикмети погоди 3 грудня

Якщо заспівав Снігур, а сорока лізе під стріху - бути хуртовині. Якщо сніг пішов, то 3 червня піде дощ.

Вас також можуть зацікавити новини: