Як охолодитися у спеку? / фото ua.depositphotos.com

Спекотна погода на всій території України триває. Зокрема, в Києві в червні було зафіксовано чотири температурні рекорди! 

Як кияни переживають аномальну погоду? Чи користуються кондиціонером? І що думають стосовно цього диво-пристрою лікарі? Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Так, дехто зізнається, що без кондиціонера не може перенести спеку. А інші кажуть, що вони "бояться" кондиціонерів, адже всі у родині починають хворіти.

Те, що кондиціонер може провокувати розвиток різних захворювань, підтверджують і лікарі: може відчуватися біль у горлі, нежить й навіть виникнути кон'юнктивіт та невралгія.

Але це лише в тому випадку, якщо не дотримуватись правил користування кондиціонером. По-перше, чистити його фільтри двічі на рік. Якщо цього не робити, там можуть поселитися бактерії. Друге правило - уникати прямого потоку повітря. Третє - не робіть дуже великі перепади повітря, щоб температура у кімнаті та на вулиці сильно не відрізнялася, щоб не була нижчою 20-23 градусів.

Раніше синоптик Ігор Кібальчич попередив, що у середу, 6 липня, в Україні очікується дуже спекотна погода. Місцями температура підійматиметься до нещадних +36°...+38°.

Вас також можуть зацікавити новини: