Ілюстрація REUTERS

Представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Валерія Лутковська прокоментувала досягнення домовленості щодо обміну полоненими до кінця року.

Читайте такожУ Кучми підтвердили узгодження обміну полоненими до Нового рокуЇї коментар поширив Офіс президента України.

«Було нарешті досягнуто домовленості щодо проведення взаємного звільнення осіб до закінчення цього року, як, власне, й було домовлено під час паризького саміту в Нормандському форматі. І це величезне щастя, тому що ми зможемо нарешті забрати з незаконного утримання під вартою тих наших хлопців, яких не змогли забрати у грудні 2017 року, тих хлопців, які протягом чотирьох років після Іловайська, Дебальцевого перебували в полоні і які протягом чотирьох років не мали можливості навіть поспілкуватися зі своїми сім’ями», – зазначила Валерія Лутковська.

Відео дня

При цьому вона додала, що наразі остаточно дошліфовуються списки. А також попросила не маніпулювати інформацією: «За цією процедурою взаємного звільнення – долі людей».

Раніше УНІАН повідомляв, що, за інформацією російської сторони, контактна група погодила умови звільнення та обміну утримуваних осіб.