Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Чеське видавництво вибачилося за карту з "російським" Кримом

Чеське видавництво "Ottovo Nakladatelstvi" заявляє, що позначення окупованого Криму частиною Росії у їхньому "Футбольному атласі" сталося внаслідок помилки картографа і не було навмисними діями.

eurointegration.com.ua
Чеське видавництво вибачилося через карту з "російським" Кримом / eurointegration.com.ua

Про це у коментарі Європейській правді повідомив шеф-редактор видавництва Філіп Гладік.

"Ми вже знаємо про фатальні помилки в картах. Наш постійний картограф в той час готував історичну монографію України і використав для деяких карт "Футбольного атласу" карту, яку використовував для певного історичного періоду. (З тих же причин у нас у "Футбольному атласі" помилково зображається на деяких картах і Північний Кіпр). У нас уже була внутрішня зустріч із картографом, він сказав, що в той момент не розумів свою помилку", - йдеться у листі.

Видання завуважує, що це пояснення викликає сумнів у своїй щирості, адже не існувало такого історичного періоду, коли Крим був частиною Росії, а Україна перебувала в нинішніх кордонах.

ФІФА видалила з Twitter мапу РФ без окупованого Криму

Гладік також зазначив, що через значну нестачу часу сам він зосередився на виборі клубів, процесі підрахунку трофеїв і в той момент не думав, що досвідчений картограф зробить карти з такими помилками.

"Таким чином, я хотів би тільки уточнити, що використання нестандартних карт не відображає ніякої політичної позиції моєї або видавництва, мова йде суто про фактор людської помилки. Вибачте, у разі перевидання книги назви будуть співставлені правильно. Ще раз прошу вибачення за наші помилки і дякую за розуміння", - написав Гладік.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку