Неділя,
25 червня 2017
Наші спільноти

Полторак скасував понад 630 наказів колишніх міністрів оборони

Міністр оборони Степан Полторак скасував понад 630 наказів, які заважали оперативно приймати рішення та виконувати поставлені завдання.

Фото УНИАН
Документ скасовує понад 630 наказів оборонного відомства / Фото УНІАН

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Міністерства оборони. Зокрема, як відзначили у відомстві, Полторак сьогодні, 16 травня, в рамках роботи з реформування міністерства та приведення його нормативно-правової бази до стандартів країн-членів Альянсу підписав наказ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів міністра оборони України».

«Документ відміняє понад 630 наказів оборонного відомства, виданих в період з 1992 по 1999 роки, які не мали практичного застосування у повсякденній діяльності військ і заважали оперативно та якісно виконувати поставлені завдання», - йдеться в повідомленні.

Полторак: 40% співробітників апарату міноборони провалили перевірку на поліграфі

Зокрема, за даними прес-служби, скасовується низка наказів щодо забезпечення діяльності Чорноморського флоту, співробітництва в рамках СНД, застарілі накази з питань діловодства, контролю, організації та проведення занять, створення комісій, господарської діяльності, управління ресурсами та оборонними підприємствами тощо.

У прес-службі також нагадали, що це вже третій такий наказ, підписаний міністром цього року. Зокрема, у березні він підписав два нормативно-правові акти, якими були скасовані 584 накази міністерства, видані в період з 2010 по 2014 роки. Також міністр підписав наказ «Питання юридичної служби Міністерства оборони України», який уніфікує нормативно-правову базу діяльності юридичної служби оборонного відомства. До цього діяльність юридичної служби Міноборони регламентували 5 наказів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку