Луценко у Лондоні обговорив питання виконання запитів про правову допомогу та екстрадицію

22:26, 23 листопада 2016
Політика
258 0

Генеральний прокурор України Юрій Луценко у Лондоні обговорив з представниками компетентних органів питання виконання запитів про міжнародну правову допомогу та екстрадицію.

УНІАН

Як повідомляє прес-служба ГПУ, в ході офіційного візиту до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Луценко провів ряд двосторонніх зустрічей з представниками компетентних органів Сполученого Королівства, а саме Міністерства закордонних справ, Міністерства внутрішніх справ, Королівської прокурорської служби та Служби податкових та митних зборів.

Читайте такожЛуценко просить суд у Гаазі допомогти покарати організаторів злочинів на Майдані та військове керівництво РФ

Метою візиту делегації Генеральної прокуратури України, яку очолює Луценко, є обговорення питань двостороннього співробітництва та подальшої інституційної підтримки відомства.

«Генеральна прокуратура України високо цінує ту допомогу, що надавалася та надається британською стороною на шляху реформування та сподівається на її продовження», – зазначив генпрокурор.

За результатами зустрічі відзначено позитивні напрацювання з вказаних питань та висловлено зацікавленість у широкій співпраці між відомствами, у тому числі щодо виконання запитів про міжнародну правову допомогу та екстрадицію.

Також британську сторону поінформовано про результати розслідування актуальних кримінальних проваджень стосовно колишніх високопосадовців та причетних до них осіб, а також щодо розслідування злочинів під час Революції гідності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter