Мельниченко підозрює, що Пукача привезли до України з-за кордону

13:09, 23 липня 2009
Політика
4049 0

Є запитання до Луценка

 Колишній охоронець екс-президента України Леоніда КУЧМИ Микола МЕЛЬНИЧЕНКО не вірить у те, що затриманий 21 липня у Житомирській області колишній начальник Головного управління кримінального розшуку Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій ПУКАЧ тривалий час міг перебувати на території України.

Про це М.МЕЛЬНИЧЕНКО заявив в інтерв`ю УНІАН.

«Мені насилу віриться, що О.ПУКАЧ перебував в Україні і про це не знали правоохоронні органи», - сказав він, і пояснив, що у разі, якщо вважати правдивою версію перебування О.ПУКАЧА в Україні, то це йде не на користь української правоохоронної системи.

«Припустимо, О.ПУКАЧ дійсно проживав в селі на Житомирщині. Тоді про це за службовими обов`язками мав знати дільничний, у веденні якого знаходиться цей населений пункт. Якщо він цього не знав, то виникає питання про відповідність посаді його керівництва, зокрема міністра внутрішніх справ Юрія ЛУЦЕНКО, оскільки людина, що проходить у резонансній справі, тривалий час перебувала у міжнародному розшуку, а міліція не прикладала зусиль, щоб встановити його місцезнаходження», - сказав М.МЕЛЬНИЧЕНКО.

Водночас він не виключив варіанту, що О.ПУКАЧА привезли до України з-закордону. За словами екс-охоронця Л.КУЧМИ, у такому разі, ймовірно, розігрується «певна політична карта».

Як сказав М.МЕЛЬНИЧЕНКО, на даний момент йому досить складно припустити, якою буде подальша доля справи Гонгадзе.

На його думку, сьогодні було б логічно, щоб генеральний прокурор Олександр МЕДВЕДЬКО вніс подання до Верховної Ради на притягання до кримінальної відповідальності голови парламенту Володимира ЛИТВИНА, голос якого, зокрема, фігурує на аудіозаписах, зроблених у кабінеті Л.КУЧМИ.

М.МЕЛЬНИЧЕНКО гіпотетично припустив, що у разі, якщо парламент, зокрема фракція БЮТ, проголосує за притягання до кримінальної відповідальності В.ЛИТВИНА, то це автоматично означає розвал існуючої коаліції, що, на його думку, на даний момент не вигідно БЮТ.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter