Комуністи добилися свого: головним митником став Калєтнік

16:33, 24 березня 2010
Політика
3703 0

Колективу представив Ярошенко

 Ігор КАЛЄТНІК
Міністр фінансів України Федір ЯРОШЕНКО представив колективу Держмитслужби України нового керівника відомства. Рішенням уряду ним став Ігор КАЛЄТНІК.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Держмитслужби України.

«Ви добре знайомі з Ігорем Григоровичем. Він фахівець митної справи, професійна людина, яка добре знає вашу справу. Він має стратегію розвитку вашої Служби, його бачення майбутнього митної справи цілком узгоджується з економічним розвитком держави», - так міністр фінансів охарактеризував новопризначеного голову митної служби.

Перед 18-тисячним колективом митників уряд поставив завдання створити рівні конкурентні умови для роботи бізнесу в Україні, єдині підходи до обслуговування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян, а також забезпечити безумовне виконання бюджетних завдань.

Колективу Держмитслужби були також представлені перший заступник голови служби Анатолій ГУТНИК та заступник голови служби Віталій ЩЕРБАНЬ.

Разом з тим було проінформовано про звільнення з займаних посад відповідно Ігоря ПІКОВСЬКОГО та Олександра МУХІНА.

Як повідомляв УНІАН, призначення КАЛЄТНІКА було останньою кадровою умовою комуністів, невиконання якої загрожувало розвалом коаліції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter