Лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ вважає, що висока явка виборців стане запорукою перемоги Партії регіонів на виборах 30 вересня.

Як передає кореспондент УНІАН, таку думку В.ЯНУКОВИЧ висловив сьогодні в Мелітополі під час передвиборного мітингу прихильників Партії регіонів.

«Ми маємо як один вийти на вибори 30 вересня, ми маємо показати найбільшу явку на виборах. Якщо ми програємо – знову прийде ця бездарна команда і розвалить економіку країни», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Лідер Партії регіонів вважає, що вибори 30 вересня стануть крахом «помаранчевої» команди. «Я вірю в те, що трудовий народ України скаже своє рішуче слово, і 30 вересня стане крахом їх надій назавжди. Ніколи в Україні не буде більше «помаранчевого» беззаконня, ніколи не буде популістів, які тягнуть країну в безодню. Я вірю, що ми з вами разом підтримаємо наше майбутнє», - наголосив В.ЯНУКОВИЧ, звертаючись до своїх прихильників.

Лідер Партії регіонів також повідомив, що після указів Президента України Віктора ЮЩЕНКА про розпуск парламенту уряду коштувало «величезні зусилля виконати бюджет і утримати економіку на рівні зростання на початку 2007 року».

В.ЯНУКОВИЧ нагадав, що уряд під його керівництвом тричі збільшував заробітну плату працівникам бюджетної сфери і пенсії. «Ми розуміємо, що цього недостатньо, але ми це зробили, тому що обіцяли і взяли на себе відповідальність за розвиток країни», - зазначив він.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram