Четвер,
24 серпня 2017
Наші спільноти

Усі колонії Донеччини забезпечені харчами - ДПтС

Державна пенітенціарна служба України запевняє, що всі пенітенціарні установи Донецької області повною мірою забезпечені продовольством.

Усі колонії забезпечені продовольством - ДПтС
Усі колонії забезпечені продовольством - ДПтС

Про це йдеться у переданому УНІАН повідомленні прес-служби ДПтС у зв’язку з появою в ЗМІ коментарів так званого «прем’єр-міністра» самопроголошеної «ДНР» Олександра Бородая щодо можливого бунту в установах виконання покарань у Донецькій області через неспроможність пенітенціаріїв виконувати низку важливих завдань.

«З метою об’єктивного інформування суспільства про стан справ у підпорядкованих органах та установах керівництво Державної пенітенціарної служби України офіційно повідомляє, що всі установи виконання покарань, що належать до сфери управління ДПтС України, функціонують відповідно до чинного законодавства України з децентралізованою організацією та координацією основних напрямків діяльності», - заявили в прес-службі.

У ДПтС заперечують, що випускали в'язнів з колоній на підмогу "тітушкам"«Жодних повноважень щодо охорони, нагляду й безпеки, як і продовольчого забезпечення засуджених, які відбувають покарання в установах зазначеного регіону, ніхто представникам самопроголошеної «ДНР» не делегував», - додали в ДПтСУ.

«На даний час усі пенітенціарні установи області в повній мірі забезпечені продовольством. В установах виконання покарання та слідчих ізоляторах організовано триразове гаряче харчування відповідно до затверджених на державному рівні норм і вимог. Видача основних продуктів для харчування спецконтингенту проводиться на 100% з урахуванням замін», - йдеться в повідомленні. 

Разом з цим, визнали в ДПтС, дійсно існує проблема із своєчасним якісним медичним обслуговуванням ув’язнених та засуджених, першочергово тих, які потребують госпіталізації до медичних закладів МОЗ України. 

«У зв’язку з особливостями транспортних перевезень в області, перекриттям сепаратистами автомагістралей значно ускладнюється ситуація з наданням зазначеним особам необхідної медичної допомоги», - зазначається в повідомленні.

Частину ув’язнених із колоній в Криму переведуть до Києва - ЗМІВодночас, як запевняють у прес-службі, «керівництвом ДПтС України та територіального органу управління вживаються всі можливі заходи для забезпечення належного функціонування установ виконання покарань, задоволення потреб та прав громадян, які відбувають покарання в установах Донецької області».

Подібні ж заяви, поширені сьогодні лідерами самопроголошеної держави, керівництво ДПтС України розцінює як «провокацію для територіальної громади та маніпуляції з новообраною владою, аби створити ймовірну суспільну загрозу та у подальшому виправдати свої неправомірні дії», підкреслили у відомстві.

Як повідомлялося, один з лідерів донецьких сепаратистів Бородай заявив, що на території Донецької області багато колоній відрізано від джерел постачання продовольством.

У Донецьку бойовики напали на чергову частину виправної колонії«Ми не можемо забезпечити всі ці місця ув’язнення продовольством внаслідок того, що навколо цих в`язниць і зон йдуть бойові дії. У зонах цих є спалахи туберкульозу. Є туберкульозна зона – вона в Донецьку знаходиться, куди повинні звозитися всі, хто захворів туберкульозом в інших місцях ув’язнення. Зараз співробітники, що охороняють ці зони, не в змозі організовувати ці перевезення. Вони просто бояться це робити», – заявив Бородай, додавши, що охорона цих зон може розбігтися, оскільки багато співробітників вже звільняються.

«Якщо «зони встануть» – підніметься бунт... Нас це дуже сильно турбує», – резюмував він.

На території Донецької області діють 15 виправних колоній.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку