Лубківський відмовився від пропозиції щодо посади / фото УНІАН

Колишній речник Міністерства закордонних справ Маркіян Лубківський відмовився від пропозиції стати речником української делегації у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі.

Про це він повідомив у соціальній мережі Facebook.

Читайте такожРезніков розповів, коли Росія може піти на припинення агресії на Донбасі

"Я не прийняв запрошення долучитися до роботи української делегації в Тристоронній контактній групі в якості речника", - наголосив Лубківський.

Одночасно він висловив подяку главі української делегації в ТКГ і Офісу президента за відповідну пропозицію. "Однак, в ході консультацій і, зокрема, відрядження до Республіки Хорватія у складі урядової делегації на чолі з віце-прем’єр-міністром України Олексієм Резніковим, я дещо інакше побачив свою можливу роль, що більше знаходиться в безпековій і дипломатичній площинах на основі, серед іншого, і Балканського досвіду", - додав він.

При цьому Лубківський відзначив, що готовий безкорисливо і повною мірою ділитися власними напрацюваннями на користь України та українського народу.

"Саме тому, після одужання (від коронавірусу - УНІАН) я завершу консультації з віце-прем‘єр-міністром Олексієм Резніковим щодо формату мого потенційного залучення до справи реінтеграції тимчасово окупованих територій, яка є невід‘ємною складовою повного відновлення територіальної цілісності та суверенітету України", - заявив він.

Речник української делегації в ТКГ: хто посяде нову посаду

  • 14 вересня віце-прем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що у української делегації у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі з'явиться речник.
  • Він уточнив, що завдання речника полягатиме у представленні "одним голосом" позиції української делегації на переговорах у рамках ТКГ.
  • 30 вересня депутат від "Слуги народу" Олександр Качура повідомив, що на посаду речника розглядається кандидатура Лубківського.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram