Неділя,
23 липня 2017
Наші спільноти

Кабмін візьме бомжів на облік

Затверджено документ про спеціалізований заклад соціального захисту

Кабінет міністрів України своєю постановою від 30 березня затвердив Типове положення про центр обліку бездомних громадян.

Згідно з положенням, Центр визначається як спеціалізований заклад соціального захисту, утворений для ведення обліку громадян, що не мають житлового приміщення (будинку, квартири, кімнати тощо), яке вони можуть використовувати для проживання, перебування і в якому можуть бути зареєстровані.

Центр утворюється, реорганізується та ліквідується за рішенням місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування та йому підпорядковується.

Основними завданнями центру є виявлення та ведення обліку бездомних громадян, забезпечення реалізації їх прав на реєстрацію свого переважного місцезнаходження і на отримання соціальних послуг, передбачених законодавством.

Центр веде первинний облік бездомних громадян та створює інформаційний банк даних на електронних і паперових носіях, видає посвідчення про взяття на облік за формою, затвердженою Міністерством праці та соціальної політики; сприяє реєстрації переважного місцезнаходження бездомних громадян відповідно до законодавства, сприяє працевлаштуванню.

До роботи у центрі можуть залучатися відповідно до законодавства громадяни, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, та волонтери.

Центр утримується за рахунок коштів місцевого бюджету, а також благодійних внесків юридичних і фізичних осіб та інших джерел.

Типове положення затверджено відповідно до статті 7 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку