Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

У Харківському військовому госпіталі відкрилися два нових відділення

Після капітального ремонту відкрилося відділення судинної хірургії клініки торакабдомінальной хірургії та відділення щелепно-лицевої хірургії.

Фото: Д. Горбунов / newsroom.kh.u
В Харківському військовому госпіталі відкрилися два нових відділення / Фото: Д. Горбунов / newsroom.kh.ua

В Харківському військовому госпіталі після капремонту та закупівлі нового обладнання з'явилися два нових відділення. Про це повідомляє місцеве видання Newsroom.

СБУ спіймала на хабарі російського дипломата (відео)

"Обидва відділення ми навмисно розмістили на одному поверсі. Адже поранення обличчя в більшості випадків перетинається з проблемами в області торакабдомінальной хірургії і навпаки. Але головне, що тепер потенціал харківського госпіталю збільшився, а рівень надання певних послуг нашим пацієнтам вийшов на більш високий рівень", - зазначив полковник медичної служби Віктор Поліщук.

За його словами, за сприяння офіцерів військово-медичного департаменту оборонного відомства їм за короткий час вдалося створити два сучасних підрозділи з просторими операційними, процедурними кімнатами, а також комфортними палатами.

В Харьковском военном госпитале открылись два новых отделения / Фото: Д. Горбунов / newsroom.kh.ua
В Харківському військовому госпіталі відкрилися два нових відділення / Фото: Д. Горбунов / newsroom.kh.ua

Найближчим часом планують осовремениванить інші клініки та відділення, а також вивести госпіталь на світові стандарти роботи.

За інформацією видання, з початку проведення антитерористичної операції на Донбасі фахівці харківського госпіталю надали медичну допомогу більше 16 тисяч українських військовослужбовців і правоохоронців. Приблизно 3 тисячі з усіх учасників бойових дій надійшли до Харкова з пораненнями, решта - з травмами чи захворюваннями різного характеру

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку