Рада надала учасникам АТО додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

11:21, 07 липня 2016
1012 0

Верховна Рада України внесла зміни до статті 14 Закону "Про зайнятість населення" щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштування учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, за закон №2095а-д проголосували 235 народних депутатів із 301 зареєстрованого в сесійній залі.

Законом встановлюється, що до категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, належать й учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 та 20 частини 1 статті 6 Закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту".

Читайте такожВерховна Рада почала свою роботу з перерви

Як заявила голова Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова, законопроект стосується учасників бойових дій, які брали участь в АТО та які перебувають на обліку в державних центрах зайнятості.

"Їх включають до обов'язкової квоти на працевлаштування. Це 5%. Кожен роботодавець повинен їх прийняти", - сказала Денисова.

Ухвалений закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter