На Афоні лунає молитва за Україну / скріншот

Ченці гори Афон зробили передбачення для України та заявили, що щодня надсилають нашій країні "зброю" - молитви. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

"Від початку війни ми всі молимося за Україну, зараз правосуддя на її боці. Я вірю, Господь знає, як приборкати цю катастрофу", - каже Хризостом, старець зі скиту Святого Пантелеймона.

Також на святій горі Афон сталася історична подія - звершилося перше богослужіння українською мовою нашими священниками. Там лунала молитва за Україну, за її захисників, за перемогу. 

Відео дня

"Сподіваємося, що незабаром, вже на наступний рік, ми будемо мати перемогу нашої країни... Ця для нас історичний день, який ми запам’ятаємо на все життя", - каже отець Ігор Когут.

Своєю чергою, ігумен монастиря Симонопетра Єлисей каже, що на Афоні є "зброя" для України - молитва. Й він поділився передбаченнями для нашої країни:

"Одне ми можемо сказати з впевненістю, що після цього всього, що відбудеться, в кінці вийде щось добре, щось нове. В один момент прийде ця бажана свобода - як в Україні, так і в її церкві".

Молитви за Україну у монастирях Афона

У монастирях Афона активно моляться за Україну і якнайшвидше настання миру. Про це повідомляв підприємець Андрій Мацола.

"З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну я отримав понад десять листів з різних монастирів Афона - автономної чернечої республіки в Греції та однойменної священної гори", - зазначив підприємець. У кожному листі він бачить засудження війни.

Вас також можуть зацікавити новини: