Викладач закликав інших кандидатів та докторів наук вчинити аналогічно / фото Facebook Олександр Ябчанка

Викладач Львівського католицького університету Олександр Ябчанка спалив свою дисертацію.

Читайте такожВипускників звільнили від проходження ДПА: Зеленський підписав указПро це він повідомив на свій сторінці у Facebook.

Йому присудили науковий ступінь кандидата медичних наук 3 квітня 2014 року.

Відео дня

"Сьогодні Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію. Комісія з 13 членів одноголосно проголосувала "За". Зважаючи на це, мені надалі соромно називатись кандидатом наук. Це звання остаточно дискредитовано. Прошу вважати це офіційною заявою з вимогою позбавити мене наукового ступеня кандидата медичних наук", - написав Ябчанка. 

Викладач закликав інших кандидатів та докторів наук вчинити аналогічно.

"Лише так у нас може з’явитись шанс на науку, за яку нам не буде соромно перед нашими нащадками", - підкреслив він.

Захист дисертації Іллі Киви

  • Сьогодні народний депутат України від ОПЗЖ Ілля Кива захищав кандидатську дисертацію. Він претендував на ступінь кандидата наук з державного управління.
  • Повідомлялося, що на захист дисертації Киви не пускали журналістів "без акредитації".
  • За даними руху "Чесно", Ілля Кива закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство та Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю право.
  • Також він навчався у Полтавському національному педагогічному університеті імені Короленка (педагог-психолог) та Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі (кваліфікація технік-механік).
  • Захист тривав з 10 до 13 години. Члени комісії проголосували одностайно: 13 - за, 0 - проти.
  • Вийшовши з аудиторії після захисту, Кива подякував журналістам, які витратили свій час на висвітлення цієї події, та зазначив, що не сподівався на такий ажіотаж. На думку нардепа, "сьогодні наукова спільнота стала сильнішою".