Динамо обіграло Львів у 31-му турі / фото: ФК Динамо Київ

У рамках 31-го туру української Прем'єр-ліги "Динамо" в Києві приймало "Львів" і здобуло вольову перемогу з рахунком 2:1.

"Динамо", яке на цьому матчі представило нову форму, пропустило вже на 17-й хвилині, а переломити хід зустрічі зуміло в кінцівці. На 78-й хвилині Артем Бесєдін зрівняв рахунок, забивши свій перший гол після травми, а через чотири хвилини Микита Бурда приніс киянам три очки.

"Динамо", яке вже точно фінішує в УПЛ на другому місці, після цього матчу набрало 69 очок. У "Львова" - 34 очки, команда завершить сезон на шостій позиції.

"Динамо" - "Львів" - 2:1

Голи: Беседін, 78, Бурда, 84 - Алваро, 17.

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Бурда, Алібеков, Сідклей (Миколенко, 28), Смирний (Сидорчук, 46), Шепелєв, Шапаренко (Дуелунд, 64), Де Пєна, Русин, Бесєдін.

"Львів": Бандура, Парамонов (Ліпе, 48), Адамюк, Насонов, Приймак, Борзенко, Мартан, Шина (Кадіна, 80), Педро, Алваро, Бруно.

УНІАН також повідомляв про результати матчів 31-го туру УПЛ, які відбулися 25 травня.