Збірна України зіграла контрольний поєдинок з "Дніпром-1" / прес-служба УАФ

Збірна України з футболу провела в Харкові контрольну гру, суперником в якій був переможець Першої ліги - "Дніпро-1".

Тренерський штаб головної команди країни під керівництвом Андрія Шевченка використав у матчі в основному гравців, які виступають у закордонних клубах, розбавивши їх молодими виконавцями - футболістами молодіжної збірної України (U-21). Варто зазначити, що Андрій Ярмоленко, який продовжує відновлюватися після травми, в матчі участі не брав.

Спаринг завершився мінімальною перемогою збірної України з рахунком 2:1. На 14-й хвилині Яремчук відкрив рахунок, зігравши на добиванні після удару Шведа. У другому таймі, на 57-й хвилині знову спрацювала зв'язка Швед - Яремчук, після чого форвард "Гента" оформив дубль. Наприкінці матчу гравці "Дніпра-1" розмочили рахунок - Панасенко відзначився після розіграшу кутового.

прес-служба УАФ

Україна - СК «Дніпро-1» - 2:1

Україна: Білик (молодіжна збірна), В. Кравець, Пластун, Прокопчук (молодіжна збірна), Петряк (77, Милованов, молодіжна збірна), Малиновський (46, Козак, молодіжна збірна, Зінченко, Безус, Коноплянка, Швед, Яремчук.

Голи: Яремчук (14, 57) — Панасенко (82).

Нагадаємо, збірна України продовжує підготовку до матчів відбору Євро-2020. 7 червня "синьо-жовті" зіграють з Сербією, а 10-го числа прийматимуть Люксембург. Обидві гри відбудуться у Львові.