Беньямін Вербич забив у другому матчі поспіль / фото: ФК Динамо Київ

У рамках дев'ятого туру української Прем'єр-ліги "Динамо" на "Олімпійському" приймало "Дніпро-1" і здобуло перемогу з рахунком 2:0.

"Динамо" вдалося вийти вперед на 30-й хвилині - Беньямін Вербич замкнув простріл Віталія Миколенка.

На 78-й хвилині "Динамо" могло збільшити свою перевагу, але після удару Віктора Циганкова зі штрафного голкіпер Валерій Юрчук перевів м'яч у поперечину, а потім не дозволив Артему Бесєдіну зіграти на добиванні.

Проте вже через хвилину арбітр призначив спірний пенальті у ворота гостей, який реалізував Циганков.

"Динамо" здобуло третю поспіль перемогу в УПЛ (після 5:0 над "Ворсклою" і 1:0 над "Маріуполем), а з урахуванням Ліги Європи - четверту поспіль. У всіх чотирьох матчах кияни зберігали свої ворота сухими.

Цікаво, що перемога над "Дніпром-1" стала для "Динамо" першою домашньою перемогою в поточному чемпіонаті України.

"Динамо" набрало 17 очок і піднялося на третє місце в таблиці УПЛ. У "Дніпра-1" - 11 очок і сьома позиція.

"Динамо" - "Дніпро-1" - 2:0

Голи: Вербич, 30, Циганков, 80 (з пенальті)

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Шабанов, Кадар, Миколенко, Циганков, Сидорчук, Гармаш (Караваєв, 90), Вербич (Де Пена, 87), Бесєдін, Соль (Буяльський, 57)

"Дніпро-1": Юрчук, Сафронов, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко, Когут, Чичиков, Батагов (Вакулко, 46), Назаренко (Коркішко, 83), Супряга (Куліш, 70)