Андрій Лунін буде дублером Тібо Куртуа / фото realmadrid.com

Голкіпер збірної України Андрій Лунін взяв участь у товариському матчі "Реала" з "Хетафе".

Про це повідомляє Marca.

Лунін вийшов на поле після перерви і в другому таймі зумів зберегти свої ворота сухими.

"Реал" у підсумку здобув перемогу з рахунком 6:0. Всі голи були забиті ще в першому таймі.

Склад "Реала" у другому таймі:

marca.com

Андрій Лунін: перед дебютним сезоном у "Реалі"

• Андрій Лунін перейшов у Реал" з луганської "Зорі" влітку 2018 року, проте виступав в орендах за "Леганес", "Вальядолід" і "Ов'єдо".
  • У складі "Ов'єдо" цього року український голкіпер провів 20 матчів, у шести з них зумівши зберегти свої ворота сухими. Також він відбив три пенальті.

• На початку вересня "Реал" офіційно повідомив, що Лунін почне новий сезон у складі "вершкових". Українець буде дублером Тібо Куртуа.

• У вересні Лунін приступив до тренувань з мадридським топ-клубом.