Кріштіану Роналду / фото REUTERS

Туринський "Ювентус" повернувся до боротьби за чемпіонський титул в Серії А. В рамках 27-го туру туринці здолали "Болонью" з рахунком 2:0.

Обидва м'ячі "Ювентус" провів у першому таймі. Спершу Кріштіану Роналду реалізував пенальті, а на 36-й хвилині Пауло Дібала збільшив перевагу гостей.

"Ювентус" набрав 66 очок і на 4 очки відірвався від свого найближчого переслідувача "Лаціо", однак у римлян є матч в запасі. "Болонья" розташовується на десятій позиції.

"Болонья" - "Ювентус" - 0:2

Голи: Роналду, 23 (з пенальті), Дібала, 36.

"Болонья": Скорупскі, Томіясу, Данило, Денсвіл, Дейкс, Медель (Полі, 82), Сванберг (Паласіо, 57), Орсоліні (Джувара, 82), Соріано (Домінгес, 75), Сансоне (Каньяно, 82), Барроу

"Ювентус": Щесни, Куадрадо, Де Лігт, Бонуччі, Де Шильо (Данило, 66), Бентанкур, Пьяніч (Ремсі, 71), Рабіо (Матюіді, 70), Бернардескі, Дібала (Дуглас Коста, 79), Роналду