Лідер Вашингтона Овечкін залишився без очок у матчі з " Піттсбургом / Reuters

У ніч на четвер в центральному матчі дня Піттсбург обіграв Вашингтон, а в очній дуелі Сідні Кросбі і Олександра Овечкіна перший набрав два очки, а другий залишився без балів вперше за 15 ігор.

Матч завершився з рахунком 2:1, повідомляє офіційний сайт ліги.

За хвилину до другої перерви Брайан Раст після рикошету забив гол, який виявився переможним. "Кепіталз" в третьому періоді переграли суперника (14-8 за кидками в площину воріт), Євген Кузнєцов потрапляв у штангу, шайба носилася по лінії воріт Метта Мюррея, але рахунок так і не змінився.

Результативна і гольова серії Овечкіна перервалися, а "Вашингтон" (20-10-3) зазнав першої поразки за шість матчів.

"У таких іграх рівень емоцій завжди зашкалює, і мій досвід показав, що в цих ситуаціях Сід проявляє себе найкращим чином", - сказав про набрав 2 (1+1) очки Кросбі тренер "Пінгвінз" Майк Салліван.

"Кепіталз" не реалізували жодного з п'яти шансів у більшості, а "Піттсбург" скористався одним видаленням з чотирьох.

В іншому матчі дня Колорадо переграв Монреаль з рахунком 2:1.

НХЛ. Регулярний чемпіонат.

19 грудня.

Вашингтон – Піттсбург– 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)

Шайби: 1:0 – 26 Еллер (Вілсон), 1:1 – 29 Кросбі (Летанг, Малкін), 1:2 – 38 Раст (Кросбі, Генцел).

Колорадо – Монреаль– 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – 5 Галлахер (Друэн, Петрі), 1:1 – 24 Рантанен (Маккіннон), 2:1 – 40 Ландескуг (Рантанен, Маккіннон).