false

У ніч на суботу в Національній хокейній лізі було зіграно два матчі, в яких "Чикаго" впевнено обіграв "Вінніпег", а "Міннесота" була сильнішою за "Тампу" в серії буллітів, повідомляє офіційний сайт ліги.

"Чикаго" здобув четверту поспіль перемогу (5:2) за рахунок відмінних дій ударної ланки в особі Артемія Панаріна, Артема Анісімова та Патріка Кейна. На рахунку Панаріна гол і дві передачі, Анісімов і Кейн закинули по шайбі і зробили по одній передачі.

Гра була рівною аж до самого кінця третього періоду. Лише за три хвилини до закінчення третього періоду Данкан Кіт зробив рахунок 3:1 на користь "Чикаго", а Маріан Хосса і Панарін забивали вже у порожні ворота.

В іншому матчі дня воротар "Міннесоти" Деван Дубнік відбив 26 кидків за 65 хвилин гри і всі три булліта, здобувши 30-ту перемогу в сезоні (2:1, Б). За цим показником він вийшов на перше місце в лізі, обійшовши Сергія Бобровського з "Коламбуса". Голкіпер "Тампи" Андрій Василевський зіграв відмінно, зробив 37 сейвів і впорався з двома булітами з трьох. Єдиний кидок реалізував нападник "Уайлд" Мікко Койву.

Команди обмінялися голами наприкінці другого періоду. Ніно Нідеррайтер відкрив рахунок в більшості, а менш ніж через три хвилини Брейден Пойнт вирівняв ситуацію.