Себастьян Феттель / REUTERS

Пілот команди "Феррарі" Себастьян Феттель здобув перемогу у першій гонці сезону Формули-1 - Гран-прі Австралії.

Друге місце посів діючий чемпіон світу, гонщик "Мерседеса" Льюїс Хемілтон. Трійку лідерів замкнув партнер Феттеля по команді Кімі Райкконен. Про це повідомляє офіційний сайт Формули-1.

Героями гонки могли стати пілоти команди "Хаас" - Кевін Магнуссен зі старту вийшов на четверту позицію. Розв'язка для нього і напарника Романа Грожана сталася несподівано. Майже одночасно пілоти заїхали в бокси, де їм не встигли прикрутити колеса. Магнуссен зійшов після 23-го кола, а Грожан – після 24-го.

Обидва пілота "Хааса" змушені були зупинитися на трасі, чим скористався Феттель, а коли Хемілтон і Райкконен заїхали в бокси, німець вийшов у лідери.

З Феттелем "Феррарі" вирішила провести пізній піт-стоп, і Хемілтон, незважаючи на всі спроби до кінця гонки, не зміг наздогнати суперника.