Збірна України (U-18) пропустила 13 шайб від німців / uhl.com.ua

Юніорська збірна України з хокею (U-18) зазнала нищівної поразки на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІА у французькому Греноблі. У матчі зі збірною Німеччини «синьо-жовті» пропустили 13 голів, зумівши закинути лише 1 шайбу у відповідь.

Про це повідомляє офіційний сайт УХЛ.

Ще в першому періоді збірна України (U-18) пропустила 6 шайб, а після 40 хвилин гри рахунок був 11:0 на користь суперника. Лише у третьому періоді Німеччина збавила оберти, дозволивши Україні розмочити рахунок. Єдину шайбу у ворота німців закинув капітан української команди Дмитро Попережай за 2 з половиною хвилини до кінця матчу.

Після четвертого ігрового дня на чемпіонаті світу українська команда залишається на останньому місці. Підсумкова поразка з рахунком 1:13 стала повторенням вітчизняного антирекорду 20-річної давності. У 1998 році на чемпіонаті світу серед юніорів в елітному дивізіоні Україна з таким же рахунком програла Швеції.