Аліна Марущак піднялася на вищий щабель п'єдесталу / кадр з трансляції

Українська важкоатлетка Аліна Марущак стала чемпіонкою Європи на турнірі, який проходить у Москві.

Марущак завоювала золоту нагороду у ваговій категорії до 81 кг.

Українка стала найкращою у ривку (109 кг), а також взяла бронзу в поштовху (127 кг). У сумі двоборства вона на 5 кг випередила Жоель Найо-Кечанке з Франції.

1. Аліна Марущак (Україна) - 236 кг (109 + 127)

2. Жоель Найо-Кечанке (Франція) - 231 кг (100 + 131)

3. Ліана Гуюрджан (Вірменія) - 227 кг (98 + 129)

ЧЄ з важкої атлетики: результати України

• Для України медаль Марущак - вже третє золото в сумі двоборства на чемпіонаті Європи.
  • Раніше абсолютною чемпіонкою Європи у вазі до 76 кг стала Ірина Деха.
  • Також абсолютною чемпіонкою стала Каміла Конотоп, яка виступає у вазі до 55 кг.
  • Крім того, в активі української збірної є бронза, яку у ваговій категорії до 55 кг завоював Дмитро Вороновський.
  • У загальному заліку чемпіонату Європи Україна посідає друге місце, поступаючись тільки Болгарії.