Тернопільщина отримала субвенцію у розмірі 1,6 млн грн для купівлі житла двом сім`ям загиблих учасників АТО

16:14, 28 грудня 2016
Тернопіль
41 0

Тернопільська область додатково отримала  субвенцію у розмірі 1,596 млн грн, яку спрямують на компенсацію двом сім`ям загиблих військовослужбовців та учасників АТО, інвалідів І-ІІ групи.

УНІАН

Як повідомив УНІАН директор департаменту соціального захисту облдержадміністрації Вадим Боярський, ці кошти будуть скеровані на придбання житла для даних сімей.

«19 жовтня 2016 року Кабінетом Міністрів України  прийнята постанова № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов». Згідно з нею, на Тернопільщині виплачено грошову компенсацію 7-ми сім’ям військовослужбовців. Однак нам не вистачало коштів для компенсації ще двом сім`ям. Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 942-р, області додатково виділено субвенцію у розмірі 1,596 млн грн», – розповів Боярський.

За його даними, кошти уже перераховано на рахунки вказаних двох сімей учасників АТО.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter