В ETOA спрогнозували, коли туризм в Європі повернеться до норми \ фото ua.depositphotos.com

Глава Європейської асоціації з туризму (ETOA) Том Дженкінс вважає, що туризм в Європі може повернутися майже до норми восени-взимку.

Читайте такожМеркель сподівається, що туристів без щеплення від СOVID-19 пустять цього літа в ЄвропуНа його думку, це стане можливим завдяки продовженню програми вакцинації від COVID-19. За даними Європейського центру профілактики та контролю захворюваності, до початку травня хоча б одну дозу вакцини отримали 30% населення Євросоюзу.

"Вважаю, що 2021 рік буде кращим, ніж 2020 рік. Можливо, що вересень буде набагато кращим, ніж минулого року. Я думаю, жовтень і листопад і навіть зимовий період можуть практично повернутися до норми", - сказав Дженкінс, передає «РИА Новости».

За його словами, поліпшення ситуації з туризмом в Європі відбудеться за рахунок продовження вакцинації проти коронавірусу, оскільки це дозволить послабити обмеження.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.