У Бахмуті залишаються цивільні / фото ua.depositphotos.com

У Бахмуті залишається 32 дитини, чиї родичі відмовляються евакуюватися.

Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко під час брифінгу. За його словами, у місті лишилося менше як 3,5 тисяч осіб - це люди, які категорично відмовляються виїжджати, попри вмовляння поліцейських та рятувальників.

"Це ті люди, я з усією відповідальністю можу сказати, які не хочуть виїжджати з міста від слова зовсім. Там проведено вкрай небезпечний обсяг роботи по їх евакуації. Але люди не просто відмовляються виїжджати, вони навіть ховаються, щоб не їхати", - заявив Кириленко.

Відео дня

В ефірі інформаційного телемарафону він розповів, що в Авдіївці залишаються менше як 2 тисяч осіб - вони ховаються у підвальних приміщеннях від обстрілів, однак відмовляються від евакуації. Станом на 21 березня ОДА було відомо, що у місті залишається семеро дітей.

Евакуація з прифронтових міст

Нагадаємо, що на початку року в Авдіївці шестирічна дівчинки померла від серцевого нападу. Волонтер розповів, що родині пропонували евакуацію, однак вони відмовилися.

У березні Кабмін схвалив механізм примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій.

Нещодавно журналісти розповіли про дитячий будинок сімейного типу з Харківської області, де десятеро дітей умовили своїх батьків евакуюватися.

У лютому поліцейські вивезли з Вугледару останнього неповнолітнього з родиною, а днями всіх дітей евакуювали з міста Часів Яр.

Вас також можуть зацікавити новини: