ЗСУ вдало знищили полігон з запуску безпілотників у Єйську / фото mil.in.ua

Атака Сил оборони України по складу дронів в Єйську – це ідеальна тактика ведення війни, заявив в ефірі телемарафону речник ВМС України Дмитро Плетенчук.

"Це той випадок, коли замість того, щоб відбивати стріли, які вже летять – ви вбиваєте безпосередньо лучника. Це завжди ефективніше, звісно. Направду, це така ідеальна тактика застосування – знищити до того, як ворог застосує. І ті зразки озброєння, які там були втрачені росіянами – а це немаленька кількість, особливо враховуючи якість. "Ланцети" – це доволі серйозна зброя", – пояснив Плетенчук. 

Він також додав, що найголовнішим у цьому ударі є те, що Сили оборони вразили не просто склад з дронами, а й навчальний центр, де готували майбутніх операторів. 

Відео дня

"Через це вони матимуть деякі складнощі з особовим складом. Так, звісно, вони компенсують і втрати цих дронів і людей вони теж компенсують, це розхідний матеріал для росіян. Але, тим не менш, цей кейс є дуже показовим", – доав Плетенчук.

Удар по складу з дронами: що відомо

Як повідомляв УНІАН, в ніч на 21 червня, дрони СБУ завітали до чотирьох російських об'єктів. Серед них, зокрема, був і полігон запуску "Шахедів" та навчальний центр. 

Згодом командування ВМС повідомило про наслідки атаки – було знищено десятки ворожих дронів, як ударних, так і розвідувальних. Також, відомо про загиблих інструкторів та технічних працівників Єлабуги.

Вас також можуть зацікавити новини: