Росія щосили хвалиться своїми ЗРК С-500 / фото Міноборони РФ

Новітні російські зенітно-ракетні комплекси (ЗРК) С-500 насправді не демонструють жодної феноменальної ефективності, заявив заступник гендиректора компанії з виробництва РЕБ та експерт з авіації Анатолій Храпчинський, передає 24 канал.

Він пояснив, що для росіян комплекси С-500 є новітніми, проте деякі деталі системи вже застосовували окремо в поєднанні з іншими комплексами.

На думку експерта, перекидання цих систем на територію тимчасово окупованого Криму - це не більше, ніж показовий крок РФ.

Відео дня

"Після низки поразок із системами С-400, їм (росіянам) треба щось протиставити, що в них щось є, тому що вони розуміють, що це суттєвий удар по російському ВПК шляхом таких ударів зі знищенням систем протиповітряної оборони, знищення сучасних літаків. Тобто вони отримали такий потужний удар від України по своїх стратегічних об'єктах і по зброї, яку вони продавали по всьому світу", - зазначив Храпчинський.

ЗРК С-500 у Криму - що повідомлялося

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, що Росія розгорнула в Криму свій С-500 - "експериментальну" зброю, яку ніколи раніше не використовувала. Таку заяву зробив глава української розвідки Кирило Буданов.

"Росія розгорнула свою єдину систему протиповітряної оборони С-500 у Криму, оскільки Україна посилює свої атаки на окупованому півострові", - сказав він.

Вас також можуть зацікавити новини: