Буданов докладає зусиль, аби було більше "бавовни" в Росії / колаж УНІАН, фото REUTERS, кадр з відео

Росія не відчує на собі наслідки війни, доки бойові дії локалізовано в Україні. Саме тому війну треба переносити на російську територію, заявив в інтерв’ю виданню The Philadelphia Inquirer очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.  

Він зауважив, що Україна не може воювати м’ясними штурмами, як Росія, хоча б з огляду на чисельну перевагу країни-агресора. Саме тому, на думку Буданова, так важливо впроваджувати технічні інновації на полі бою.

"Технології матимуть досить важливе значення в цій війні, щоб ми не вели війну до останнього громадянина", – наголосив він.

Відео дня

Разом з тим саме новітні технології Буданов вважає ключовим інструментом для нанесення ударів вглиб безпосередньо самої Росії.

"Я виступаю за це з перших днів війни, відкрито кажучи, що поки війна буде обмежена нашою територією, вона не вплине на Росію. Саме тому з весни 2022 року ми почали проводити значні операції на території Росії, і будемо йти далі, чим більше у нас буде ресурсів для цього. І Росія почала це відчувати", – наголосив він.

Очільник української розвідки визнав, що на поточному етапі ці дальні удари ще не є критичними для Росії. Але вони вже призвели до того, що пересічний мешканець європейської частини РФ "точно знає і відчуває, що війна триває, і сам пережив деякі вибухи". 

"Це впливає, навіть у невеликому масштабі, на їхній моральний стан", – переконаний голова ГУР.

"Бавовна" в Росії: останні новини

Як писав УНІАН, раніше цього тижня українські ракети атакували дві нафтобази - в Азовському районі Ростовської області та в Темрюкському районі Краснодарського краю. Унаслідок атаки виникла пожежа, було пошкоджено технічні приміщення і трубопровід. За попередніми даними, об'єкт атакували українськими ракетами "Нептун".

А за кілька днів до того у Міністерстві оборони РФ поскаржилися на масовану атаку дронів. Нібито за одну ніч їм вдалося збити аж 87 безпілотників над кількома областями РФ та тимчасово окупованим Кримом.

Вас також можуть зацікавити новини: