Жданов не виключив, що РФ може піти в новий наступ / фото ЗСУ

Російські війська в Україні на більшості напрямків вже займають оборонні позиції. Для ворога це згубно, окупанти не розуміють, що робити далі.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов у своєму Youtube-каналі.

"Поки вони йшли вперед і захоплювали - у них були цілі й завдання. Зараз в обороні - вони плутаються з цілями і завданнями, на сьогоднішній день вони реально починають видихатися, у них не вистачає резервів для накопичення сил і засобів, щоб продовжувати наступ", - зазначив експерт.

Відео дня

При цьому він не виключив, що ворог у разі настання оперативної паузи й початку позиційної війни може накопичити резерв і спробувати відновити наступ.

"Тут може виникнути своєрідне змагання, гонка - хто швидше, якісніше і більше підготує резервів для відновлення наступу (з боку Росії) або переходу в контрнаступ (з боку України, нас з вами). Але така загроза - формування резервів і продовження наступу існує. На сьогоднішній день такої загрози немає. Вони не можуть дійти до адміністративних кордонів Донецької та Луганської області, про яке просування на Придністров'ї можна говорити?", - додав Жданов.

Раніше колишній глава командування об'єднаних сил Британії, сер Річард Берронс заявив, що Росія усвідомлює свою стратегічну поразку у війні проти України.