Для проведення контрнаступу Україні потрібна додаткова зброя / фото 43 Окрема Артилерійська Бригада імені гетьмана Тараса Трясила

Голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко заявив, що стабілізація лінії фронту вже відбулася, адже під час проведення наступальних дій ворог не зміг прорвати українську лінію оборони на жодному напрямку. За його словами, навіть якщо російські війська і намагаються проводити наступ, вони не мають масштабованих проривів. Про це він сказав у коментарі для 24 каналу

Тимочко додав, що бої відбуваються з перемінним успіхом і дуже часто українські військові відвойовують та звільняють території по всіх напрямках. Російські окупанти також тактично здобувають успіхи, проте вони не впливають на зміну лінії фронту загалом. 

Військовий наголосив, для того, аби зменшити інтенсивність російського наступу та вибудувати передумови для проведення контрнаступу, Силам оборони дуже потрібна додаткова зброя від партнерів. 

Відео дня

"Питання Кринок, Часового Яру, Вугледару, багатьох напрямів Лиману і Куп'янська та Вовчанська потребують додаткового озброєння для наших Збройних Сил та залучення додаткових ресурсів", - підкреслив голова Ради резервістів. 

Тимочко додав, що такі дії вирішує військове командування, яке проводить відповідні плани заходів. Крім того, тривають організаційні роботи, адже керівництво має вичерпну інформацію щодо того, яка зброя є в ЗСУ, а на яке озброєння можна лише розраховувати найближчим часом. 

"Це величезний масштабований захід, і лише маючи вичерпну інформацію і детальний аналіз перебігу подій, можна констатувати, які додаткові сили потрібні на кожен з напрямків. Це рівень вищого військового командного складу - повністю і вичерпно оцінювати ситуацію по лінії фронту", - зауважив військовий. 

Війна в Україні - останні новини

Раніше командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес", 92-ї ОШБр Юрій Федоренко заявив, що російські окупанти намагаються закріпитися у житловій забудові Вовчанська, аби розпочати вуличні бої.

"Більше того, Силами оборони проводяться роботи щодо покращення свого положення, тобто вибиття противника з займаних ним позицій. В рамках одної з таких операцій розвідувального батальйону 92-ї штурмової бригади спільно з ССО та батальйоном "Ахіллес" вдалося вибити противника з декількох позицій, знищити противника, який засів, і також декілька представників, взятих в полон будуть в подальшому обміняні на наших хлопців, які зараз перебувають в полоні в РФ", - прокоментував він.

Своєю чергою співзасновник DeepState Роман Погорілий розповів, що російські окупанти намагаються залізати з різних сторін до північної частини Вовчанська.

"Якщо говорити про Вовчанськ, то бачимо, що вже певний час є "сіра зона" у північній частині міста. Там дуже багато різних точок перебування ворога та безпосередньо ударів по ньому наших Сил оборони, які працюють і скидами, і артилерією", - зауважив він.

Вас також можуть зацікавити новини: