Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Греція відкликала посла в Австрії через суперечки навколо мігрантів

Влада Греції відкликала свого посла з Австрії після того, як Відень не запросив Афіни на конференцію з міграційного питання.

REUTERS
REUTERS

Посла відкликали для консультацій, передає Бі-бі-сі. У повідомленні міністерства закордонних справ Греції говориться, що дії Афін пояснюються бажанням зберегти дружні відносини між країнами.

Грецька поліція почала звільняти від мігрантів свій кордон з Македонією

У середу представники 10 балканських держав були присутні на переговорах в Австрії. На зустрічі обговорювалися заходи по обмеженню кількості мігрантів.

У Греції, яку не запросили на переговори, заявили, що тягар врегулювання міграційної кризи не повинен покладатися на одну країну.

Австрія і кілька балканських країн мають намір обмежити кількість мігрантів, що збільшить навантаження на Грецію, побоюються в Афінах.

На минулих вихідних стався інцидент на македонсько-грецькому кордоні. Македонія відмовилася впускати афганців. Мігранти почали протестувати, ситуація загострювалася, і влада Греції була змушена відвезти афганців в Афіни.

У число заходів по обмеженню напливу мігрантів входять зняття відбитків пальців у всіх, хто намагається перетнути кордон. Мігрантів без документів або з підробленими паспортами може бути заборонений в'їзд.

Деякі країни просять дати їм право впускати тільки тих мігрантів, які потребують захисту. Європейські чиновники під цим формулюванням розуміють громадян Сирії та Іраку.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку