Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Директор Світового банку в Україні Чімяо Фан йде з посади у зв'язку з плановою ротацією

Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан у зв'язку з плановою ротацією залишає свою посаду, яку обіймав чотири з половиною роки - з лютого 2012 року.

фото: УНІАН
Чімяо Фан залишає свою посаду у зв'язку з плановою ротацією / фото: УНІАН

Як повідомив Чімяо Фан в ексклюзивному інтерв'ю УНІАН, інформація про призначення нового директора вже відома – це пані Сату Каконен, яка приступить до виконання обов'язків 25 липня цього року.

Світовий банк працює над новою стратегією підтримки України

«Можу сказати, що вона дуже досвідчений макроекономіст, працювала в цьому напрямку багато років і розуміє проблеми регіону. Потрібно боротися з економічними проблемами, що виникають в Україні, Білорусі та Молдові. Тому для нового директора критично важливо мати такий досвід», - сказав він.

Чімяо Фан повідомив, що переходить на посаду директора Світового банку по таких країнах, як Бангладеш, Бутан та Непал, але буде спостерігати за Україною здалеку. «Моє серце завжди залишиться з Україною. Я провів тут чотири з половиною роки, і Україна, Білорусь і Молдова завжди займатимуть особливе місце в моєму серці», - сказав він і зазначив, що дуже хотів би повернутися в нашу країну в наступну ротацію, через 4 роки.

Повний текст інтерв'ю читайте на УНІАН-Економіка.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку