Чоловік вбив коханця дружини / Фото ua.depositphotos.com

В англійському графстві Кармартеншир, 52-річний фермер Ендрю Джонс вбив коханця дружини, заманивши його в смертельну пастку, і спалив його тіло.

Про це повідомляє видання The Sun.

Чоловік дізнався про невірність дружини Ріаннон у вересні 2019 року, помітивши підозрілі повідомлення на її iPad. Вона зізналася, що у неї був адюльтер, але він закінчився, бо коханець не захотів покидати свою дружину.

Читайте такожВ ОАЕ жінка нагодувала пакистанців м ясом вбити коханця

Але чоловік їй не повірив і став стежити за всіма її пересуваннями і телефонними дзвінками разом зі своєю дочкою. Вони виявили, що Ріаннон продовжує таємні зустрічі, а для зв'язку вони використовують секретні телефони. Як виявилося, жінка завела роман з 55-річним Майклом О'Лірі, з яким Джонс був знайомий понад 20 років.

Чоловік отримав доступ до другого телефону дружини і поки та була в лікарні, покликав коханця від її імені на усамітнену ферму. Там 27 січня 2020-го чоловік вбив суперника і спалив його останки. Відразу після цього він відправив дружині О'Лірі з його телефону повідомлення з текстом "мені дуже шкода".

Поліцейські виявили фрагмент тіла вбитого в одній з іржавих бочок на території, що належить Джонсу. ДНК-аналіз підтвердив особистість. Дружина фермера заявила, що після того, що вона дізналася, більше його не любить. На суді Джонс свою провину заперечує. 

Читайте схожі новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram