ГФС розповіла, скільки підозрілих накладних заблокувала нова автоматична система

14:27, 27 липня 2017
Підприємництво
195 0

У відомстві зазначили, що кількість зупинених системою автоматичного блокування податкових накладних знизилася до 0,97%.

Ілюстрація REUTERS

Кількість зупинених системою автоматичного блокування податкових накладних з ознаками фіктивності з початку запуску 1 липня станом на 26 липня знизилася до 0,97% з 1,2% станом на 20 липня, повідомила прес-служба Державної фіскальної служби.

Читайте такожДФС заявила, що систему блокування податкових накладних намагаються дискредитувати

«Ми повністю надаємо інформацію про кількість зупинених і зареєстрованих податкових накладних. Статистика свідчить, що система з 3 липня - початку дії у штатному режимі - зареєструвала 13,7 млн податкових накладних на загальну суму майже 75,7 млрд грн. У той же час лише 0,97% податкових накладних платників податків на суму 1,8 млрд грн були заблоковані», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, система автоматичного блокування податкових накладних почала роботу в повноцінному режимі 1 липня 2017 року після тестової роботи з квітня 2017 року.

Новий механізм, запроваджений Податковим кодексом України для підвищення ефективності боротьби з ухиленням від сплати податків, що дозволяє автоматично аналізувати податкову накладну на наявність ризиків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter