На сесії Луганської міськради охоронцеві відкусили пальця

12:07, 30 вересня 2011
Кримінал
0 0

Чоловік захопив трибуну сесії

Луганськ. 30 вересня. УНІАН. Сьогодні у Луганську активіст місцевої громади Михайло Пащук на засіданні міської ради відкусив фалангу пальця охоронцеві.

Як передає кореспондент УНІАН, інцидент почався з того, що М.Пащуку депутати не дозволили зачитати резолюцію мітингу з приводу рішення міськвиконкому про перенесення щосуботнього ярмарку з Ярмаркової площі в центрі Луганська на його околицю. Під резолюцією мітингу особисто М.Пащуком було зібрано 1 тис. підписів луганчан.

У відповідь на таке рішення депутатів М.Пащук захопив трибуну сесії і самовільно почав зачитувати резолюцію. Намагання охоронця вихопити мікрофон і вивести М.Пащука з сесійної зали, за що проголосували депутати, закінчилося тим, що активіст вкусив охоронця за палець і відкусив верхню фалангу.

У засіданні було оголошено перерву, викликано лікаря та наряд міліції. Після 40-хвилинної перерви сесія продовжила роботу.

М.Пащука нарядом міліції було виведено з сесійної зали та доставлено у райвідділ.
Головуючим на сесії секретарем міської ради було оголошено, що резолюцію буде зачитано наприкінці сесії згідно з регламентом роботи. Крім того, депутати доручили відділу внутрішньої політики міськвиконкому підготувати депутатське звернення до правоохоронних органів з приводу хуліганських дій М.Пащука.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter