«Добро» на захід кораблів США до Севастополя давали з Кабміну?

13:42, 05 вересня 2008
Крым
0 0

З`явилася нова інформація

Верховна Рада України перенесла заслуховування інформації міністра оборони Юрія ЄХАНУРОВА та міністра закордонних справ Володимира ОГРИЗКА щодо тимчасового перебування іноземних кораблів в Україні.

Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення проголосувало 288 народних депутатів із 385, зареєстрованих у сесійній залі. Голосували в основному члени фракцій БЮТ та Партія регіонів. Фракція КПУ голосувала проти перенесення розгляду даного питання.

Корабель берегової охорони ВМС США “Даллас” перебував у Севастополі 1-2 вересня з метою поповнення запасів води і продуктів харчування, а також відпочинку особового складу.

3 вересня фракція Партії регіонів вимагала заслухати інформацію міністра оборони Ю.ЄХАНУРОВА та міністра закордонних справ В.ОГРИЗКА щодо перебування корабля берегової охорони США в Україні.

4 вересня у порт Севастополя з неофіційним візитом зайшло океанографічне судно Центру морських перевезень ВМС США Pathfinder, що перебуватиме у порту з 4 по 6 та з 15 по 17 вересня. Корабель Pathfinder візьме участь у спільному українсько-американському проекті з пошуку санітарного транспортного судна «Вірменія», що було потоплене у 1941 році у районі мису Аю-Даг та Ай-Тодорського маяка.

Як стало відомо УНІАН з джерел у фракції БЮТ, дозвіл на захід до Севастополя корабля «Даллас» давав перший віце-прем’єр-міністр України Олександр ТУРЧИНОВ, а на захід другого корабля Pathfinder – віце-прем’єр-міністр Григорій НЕМИРЯ.

Коментуючи сьогоднішнє перенесення розгляду питання щодо заслуховування у ВР інформації міністра оборони та міністра закордонних справ щодо перебування іноземних кораблів в Україні, член фракції НУ-НС Андрій ПАРУБІЙ зазначив, що це пов’язано з тим, що підпис під документом про заходження кораблів ставили не згадані міністри, а один із віце-прем’єр-міністрів, представник БЮТ.

Відповідаючи на запитання УНІАН, хто саме з віце-прем`єр-міністрів ставив цей підпис, А.ПАРУБІЙ зазначив, що офіційної інформації не має, але, за певними чутками, це був перший віце-прем’єр-міністр України О.ТУРЧИНОВ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter