Банкам дали орієнтири

17:53, 04 березня 2009
Крым
0 0

Телеграма Нацбанку

Національний банк України щодня надаватиме банкам інформацію про середньозважений курс валют і рекомендує використовувати його як орієнтир у роботі.

Про це сказано в телеграмі НБУ №13-411/1315-3189 від 4 березня, текст якої має у своєму розпорядженні УНІАН.

Згідно з наданою інформацією, паралель з офіційними курсами гривні до банківських металів, які встановлюються наступного дня, довідково надаватиметься інформація щодо курсів і обсягів купівлі-продажу долара США, євро, англійських фунтів стерлінгів і російських рублів на міжбанківському валютному ринку України за поточний день.

«Звертаємо увагу керівників банків, що вказані середньозважені курси необхідно довести до дилерів банків для використання в роботі як орієнтиру при здійсненні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти і для застосування банком на міжбанківському валютному ринку (включаючи внутрішні операції банку з клієнтами) відповідної вартості іноземної валюти», - сказано в телеграмі Нацбанку.

Раніше Нацбанк України заявляв, що під час інтервенції не реалізовуватиме валюту тим банкам, які продаватимуть свою валюту за завищеним, спекулятивним курсом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter