Траси Москва-Сімферополь і Київ-Довжанський хочуть з`єднати

14:00, 04 серпня 2009
Крым
1 0

Розглядаються два джерела фінансування

Державна Служба автомобільних доріг України планує зв`язати траси Москва-Харків-Сімферополь і Київ-Харьків-Довжанський в обхід Харкова.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив журналістам заступник начальника Держслужби автомобільних доріг у Харківській області Сергій ПЛЯКА.

За його словами, нову дорогу завдовжки 48,8 км передбачається побудувати від кордону з Росією (КПП «Щербаківка») через Дергачевський, Золочевський і Харківський райони області. Тобто, вона пройде в обхід обласного центру, що дозволить автомобілістам скоротити витрати часу в дорозі. Проектну документацію будівництва дороги розробляє інститут ”Київсоюздорремпроект”, який виграв тендер.

С.ПЛЯКА повідомив, що розглядаються два можливі джерела фінансування проекту: за рахунок коштів Держбюджету або приватного інвестора. У другому випадку передбачається передача побудованої інвестором дороги йому в довгострокову концесію. У такому разі завдяки платному проїзду він окупить свої витрати.

Довідка УНІАН. Вартість будівництва дороги - 3,5 млрд. грн. Очікується, що проект можна реалізувати впродовж 6 років. В даний час, щоб потрапити з траси Москва-Сімферополь на трасу Київ-Довжанський, доводиться доїжджати до окружної дороги Харкова, одна з ділянок якої з’єднує ці дві траси.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter