Справа на $5 мільйонів: Луценку гірко від звільнення мера Партеніта

14:11, 04 грудня 2009
Крым
0 0

Є запитання до генпрокуратури

Міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО обурений звільненням з-під варти голови селищної ради Партеніта Миколи КОНЄВА, якого затримали у 2008 році і обвинувачували у отриманні 5,2 млн. доларів хабара.

«Це запитання до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури - вони вели цю справу. Принаймні, поки вона знаходилась у міліцейських руках, усе йшло згідно із законом. Як відбувалося потім, я коментувати не маю права. Хоча відверто скажу, як людина, як міністр: мені гірко від того, що більшість найрезонансніших справ по хабарництву завершуються фактично нічим», - сказав ЛУЦЕНКО журналістам у Києві, передає кореспондент УНІАН.

13 червня 2008 року у Криму було затримано КОНЄВА і депутата селищної ради Партеніта. За словами ЛУЦЕНКА, «за 17 га землі вони вимагали хабар у розмірі 6 млн. 800 тис. доларів, з них 5 млн. 200 тис. доларів вони мали намір привласнити, а 1 млн. 600 тис. доларів офіційно сплатити на рахунки Партенітської селищної ради». Генпрокуратура порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею «одержання хабара в особливо великому розмірі».

ЛУЦЕНКО нагадав, що кожен рік з моменту, як він перебуває на посаді міністра, міліція затримує при отриманні хабарів приблизно 1700 посадових осіб.

«На жаль, у тюрму сідають не більше трьох-п’яти десятків, з них половина - працівники правоохоронних органів, яких ми не збираємося прикривати від відповідальності за скоєні злочини. На жаль, інші або затягують слідство, або затягують розгляд у судах, або просто банально відкуповуються від відповідальності перед законом. Міліція ж свою справу робить - ловить злочинців», - сказав глава МВС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter